iletisim Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com dil okulu 3
dil okulları 4 dil okulları en iyi dil okulları seçenekleri dünya dil okulu 8
dil okulu 9 Bize Hemen Ulaşın!
posta kutusu
canlı destek
dil okulu 13 dil okulu 14
dil okulu 15 bize ulaşın dil okulu 17 dil okulu dil okulu 19
dil okulu 20 dil okulu 21
spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer
dil okulu 1 dil okulu 2 dil okulu 3 spacer
dil okulu 4 spacer
Amerika Dil Okulları - Els Dil Okulu - Amerika Genel

ELS DiL OKULLARI - AMERİKA GENEL


İlk merkezini 1961’de açan ELS Dil Okulları Kampus bazlı İngilizce dil öğrenim merkezlerinin dünyadaki en geniş ağına sahiptir.  Amerika Birleşik Devletlerinin 51 Eyaletinde bulunan okullarında 140 ülkeden gelen uluslararası öğrencilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir ve en hızlı İngilizce öğreten merkez olarak seçilmiştir.

ELS eğitim merkezlerinin hepsi, bulundukları ildeki en seçkin üniversitelerin kampusünde yer almaktadır ve öğrencilerine üniversite deneyimi yaşatmaktadır. ELS’ de okuyan bütün öğrenciler diğer üniversite öğrencileri ile aynı imkânlardan faydalanabilmekte ve gerçek Amerikalı insanlarla aynı ortamda bulunabilmektedir. Bu da öğrencilerin okul dışı aktivitelerinde İngilizcelerini en doğru şekilde pratik edebilmelerini sağlamaktadır.

Ayrıca ELS, ABD üniversitelerine başvurularda tam destek ve danışmanlık sağlayan kapsamlı bir Üniversite Yerleştirme Hizmeti sunmaktadır. ELS’nin 550’den fazla ABD üniversitesi ile olan iş birliği anlaşması sayesinde öğrenciler, okullara kabul edilmeleri için gereken İngilizce yeterliliklerini ELS ileri seviyelerini tamamlayarak ya da ELS merkezlerinde sunulan TOEFL® iBT veya IELTS™ sınavlarına girerek yerine getirebilirler.
Amerika’da dil eğitimi almayı, bir yüksekokul ya da üniversite okumayı planlıyorsanız, kariyerinizde ilerlemek için İngilizceye gereksiniminiz varsa ya da sadece İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız ELS amacınıza ulaşmanızda en doğru adres olacaktır!

PROGRAMLAR
Akademik Programlar

 • Yoğun İngilizce Programı
  İngilizce becerilerinizi önemli düzeyde ilerletin ve daha iyi dil akıcılığı elde edin!
 • Yarı Yoğun İngilizce Programı
  İngilizceyi rahat bir tempoda öğrenin!
 • Hızlı Kur Programı
  İngilizce dil hedeflerinize rekor sayılacak sürede erişin!
 • TOEFL® iBT’ye Tam Hazırlık Programı
  TOEFL® iBT’ye geniş kapsamlı hazırlık
 • ELS GRE® Sınavına Hazırlık Programı
  ELS gerekli GRE® puanını almanıza yardım etsin!
 • ELS GMAT® Sınavına Hazırlık Programı
  ELS MBA derecesine erişmenize yardım edebilir!

Tatil Programları

 • American Explorer Programı
  Amerika’da kısa bir tatil yapmak ve İngilizce kurslarına katılmak istiyorsanız, bu program tam size göre!
 • Juilliard School’da Yaz
  New York’un zenginliklerini Juilliard School’da yaşayın!
 • Gençlik Kampları
  Dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla İngilizce öğrenin!
 • Gençlik Tatili
  Güneşin altında eğlenirken İngilizce öğrenin!
 • Spor Kampları
  Unutulmaz bir yaz için İngilizce çalışmalarınıza spor eğitimini de ekleyin!
 • Yaz Hazırlığı
  Güzel New England’ın tarihini ve kültürünü yaşayın!

Yönetici Programları

 • İş İngilizcesi Programı
  İş ortamında güvenle iletişim kurun!
 • Yöneticiler için İngilizce
  Mükemmel bileşim – özel ve grup halinde öğrenim
 • Süper Yoğun İngilizce
  Meşgul yönetici için özel öğretim.
 • Süper Yoğun Plus
  Minimum süre içinde maksimum öğrenim.

Yöneticiler için İngilizce: Bire bir ve Grup Dersleri
Yöneticiler için İngilizce programı, genel İngilizce bilgilerini kariyer odaklı iletişim eğitimiyle birleştirmek isteyen alt ve orta düzey profesyonellere yöneliktir. Yöneticiler için İngilizce Programı her gün 50 dakikalık üç adet interaktif grup dersi ve 50 dakikalık üç adet bire bir dersi içerir. Kurs yılda 26 Yoğun İngilizce Programı başlangıç tarihinden herhangi birinde başlar ve iki ya da üç hafta sürebilir.
Süper Yoğun İngilizce: Bire bir ders
ELS Süper Yoğun İngilizce Programı, İngilizce seviyenizi geliştirebileceğiniz en hızlı programdır. Bu program oldukça konsantre bire bir eğitim ile tamamen öğrencinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan müfredatı birleştirir. Kurslar katılımcının İngilizce dil seviyesine, ulaşmak istediği seviyeye, amaçlarına ve eğitim için müsait olduğu zamanına göre hazırlanır. Bu program herhangi bir Pazartesi günü başlayabilir ve isteğe bağlı olarak bir hafta, bir ay ya da daha fazla sürebilir. Süper Yoğun Program, her biri 50 dakikadan oluşan haftalık 20, 30 ya da 45 özel dersten oluşur ve Pazartesi-Cuma günleri arası verilir. ELS konaklama seçimi konusunda katılımcıya yardımcı olur.
Süper Yoğun Plus: Bire bir ders
Yoğun bir yöneticiyseniz yalnızca bir haftada en iyi sonucu elde edebilmeniz için Süper Yoğun Plus programı tam size göredir. Bu son derece yoğun kurs, 50 dakikalık 70 dersten oluşur ve hem sınıf içi eğitimi hem de sınıf dışı kültürel aktiviteleri içerir. Dersler genelde Pazartesiden Pazara kadar sürer. ABD’de önemli bir sunum ya da toplantınız varsa, Süper Yoğun Plus Programı sizin için idealdir. Programın yoğunluğundan dolayı, katılımcının İngilizce seviyesinin Orta Düzey olması tavsiye edilir. ELS konaklama seçimi konusunda katılımcıya yardımcı olur.
KONTRAT EĞİTİMİ: Gruplar için özel hazırlanmış eğitimler birçok ELS merkezinde mevcuttur ve şirket binalarında da yapılabilmektedir.
Programın Bulunduğu Yerler:                       ELS ÜNİVERSİTE İŞBİRLİĞİ AĞI
ELS’nin “İşbirliği Programı”yla 550’den fazla yüksekokul ve üniversite ile yaptığı anlaşmalara göre bu okullar; ELS Yoğun İngilizce Programında belirtilen seviyenin bitirilmesini kayıt için gereken İngilizce yeterliliği olarak kabul ederler. Öğrenciler bu anlaşmalardan merkezlerimizdeki ücretsiz danışmanlık hizmetiyle veya danışmanlık acenteleri aracılığıyla Üniversite Yerleştirme Servisimizi kullanarak faydalanabilirler.
Üniversite Yerleştirme Servisi
ELS Üniversite Yerleştirme Servisi (UPS) daha ülkenizden ayrılmadan size uygun bir üniversite ya da yüksekokul bulmanızda yardımcı olur.
UPS’in hizmetleri:

 •  Üniversite Anlaşmaları – ELS’nin 550’den fazla yüksekokul ve üniversite ile yaptığı anlaşmalardan yararlanabilir ve böylece İngilizce yeterliliğinizi ispatlamadan önce koşullu kabul alabilirsiniz.
 •  Koşullu Kabul – UPS istediği okula İngilizce yeterlilik belgesi olmadığı için kabul alamayan öğrencilerin okula koşullu kabul edilmesini garantiler. Bu uygulama, Ortak, Lisans ve Yüksek Lisans dereceleri için geçerlidir.
 •  Belge Süreci – ELS seçtiğiniz okul(lar) ile tüm başvuru ve yazışmalarınızı yürütür.
 •  Bilgilendirme – ELS sizi koşullu kabulünüz konusunda bilgilendirerek kabul evraklarınızı danışmanlık acentenize ya da size ulaştırır.
 •  Danışmanlık – UPS departmanı, öğrencilerin eğitim hedeflerini en iyi şekilde karşılayan kurumları seçmelerine yardım eden ABD Yüksek Eğitim uzmanlarından oluşuyor.

          
ÜNİVERSİTE SERTİFİKA PROGRAMLARI

Örnek Kurslar
Küresel İletişim ve Medya: College of Mount Saint Vincent (NY- Riverdale, New York)
Uluslararası Ticaret: College of Mount Saint Vincent (NY- Riverdale, New York)
Uluslararası İlişkiler ve Küresel Konular: Eckerd College (St.Petersburg, Florida)

Guncel fiyatlar icin lutfen bizimle iletisime gecin
 

 

 

dil okulu 6 spacer
dil okulu 7 dil okulu 8 dil okulu 9 spacer
yukarı ok Sayfa Başına Dön

dil okulları
Copyright © 2009 - 2019 Dil Okulları | www.dil-okullari.com
 
ana sayfa iletişim iletisim green card