iletisim Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com dil okulu 3
dil okulları 4 dil okulları en iyi dil okulları seçenekleri dünya dil okulu 8
dil okulu 9 Bize Hemen Ulaşın!
posta kutusu
canlı destek
dil okulu 13 dil okulu 14
dil okulu 15 bize ulaşın dil okulu 17 dil okulu dil okulu 19
dil okulu 20 dil okulu 21
spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer
dil okulu 1 dil okulu 2 dil okulu 3 spacer
dil okulu 4 spacer
Amerika Dil Okulları - Ec Newyork Dil Okulu

EC DİL OKULU – NEW YORK

http://www.censu.net/userfilestr/Image/Amerika_EC_New_York_dil_okulu_2.jpgNew York Amerika’nın en gözde şehirlerinden bir tanesidir. EC New York Dil Okulu ise New York’un tam merkezinde, dünyaca ünlü Times Square (Saat Kulesi) meydanında yer almaktadır. Konumu itibariyle harika bir atmosfere sahip olan okul, müzikal gösterilerin yapıldığı Broadway caddesine, dünyaca ünlü markaları barındıran alışveriş cenneti 5th Avenue’ye ve birçok cafe, restoran ve pub a sadece yürüme mesafesindedir. Yenilenen binasıyla New York’ da eğitim alabileceğiniz en modern ve donanımlı okuldur. Okulda; bilgisayar, görsel araç ve gereçler, kütüphane ve internet öğrencilerin kullanımına açıktır.
American Council Of Continuing Education and Training (ACCET) tarafından onaylı olan EC Dil Eğitim Merkezi dünyanın pek çok ülkesinden gelen öğrencilere profesyonel seviyede dil öğrenme, yeni kültürlerle tanışma ve kendilerini geliştirme fırsatları tanımaktadır. EC tecrübeli eğitim danışmanları ile öğrencilerine bireysel ve kültürel zorluklarda, akademik kariyer geliştirme gibi pek çok konuda danışmanlık vermektedir.
EC New York’ da Genel İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, Bire bir İngilizce, FCE, CAE & CPE Hazırlık, TOEFL Crash Ders, Akademik Yıl 24/30, Çok Hedef Akademik Yıl, İş İngilizcesi Mini Grup programları sunulmaktadır.

 

Guncel fiyatlar icin lutfen bizimle iletisime gecin


dil okulu 6 spacer
dil okulu 7 dil okulu 8 dil okulu 9 spacer
yukarı ok Sayfa Başına Dön

dil okulları
Copyright © 2009 - 2019 Dil Okulları | www.dil-okullari.com
 
ana sayfa iletişim iletisim green card